Veronika Kozelská Fenclová závodí v Ománu

Oman_01-Foto KozelskyOd 20. do 26. listopadu bude v Ománu bojovat o co nejlepší umístění na mistrovství světa Veronika Kozelská Fenclová. Kvalifikaci na olympiádu do Ria již má zajištěnou z loňského Santanderu, jde jí pouze o výsledek v závodě, v němž se sejde celá světová špička. Na startu uvidíme rovnou stovku závodnic ze 49 zemí.

V dějišti mistrovství v rezortu Mussanah Marina jsme byli již týden před začátkem závodu a pomalu jsme se tu aklimatizovali,” říká trenér a manžel Veroniky Jakub Kozelský. “Při příjezdu zde byly teploty kolem 34 ˚C a poměrně vlhko. Teplota vody kolem 27 ˚C. První tři dny tréninku jsme měli krásný vítr kolem 15 uzlů. Veronika se potýká s virózou, tak trénink nebyl moc intenzivní. Posledních pět dnů přípravy bylo zejména o odpočinku v chládku hotelového pokoje a pár hodin lehkého tréninku na vodě. O fyzické přípravě už nemůže být ani řeč. Naštěstí jachting není pouze o fyzičce, tak uvidíme jak to dopadne,” doufá Jakub.

Image licensed to Lloyd Images The 2015 Laser Women's Radial World Championships. Mussanah. Oman. 18-26 November. Pre racing practice day

Přípravný den. Foto Mark Lloyd

Od 24. 11. Začíná na novém Zélandu mistrovství světa další olympijské třídy Finn. Ondřej Teplý, který se v létě stal juniorským mistrem světa, bude bojovat o kvalifikaci na olympiádu do Ria.

Užitečné odkazy:

Oficiální stránky závodu

Startovní listina

Oficiální stránky Veroniky Kozelské Fenclové

Fotky ve vysokém rozlišení

Reklamy
Categories: INFORMAČNÍ SERVIS | Vlastnosti: , , , , , , | Napsat komentář

Navigace příspěvku

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

Vytvořte si zdarma webové stránky nebo blog na WordPress.com.

%d bloggers like this: